Regeneracja w pentagramie

 

Regeneracja w pentagramie to autorski program firmy Energy oparty na Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, która korzystając z najbogatszego źródła, jakim jest Natura, opracowała drogę do zdrowia w zgodzie z jej prawami. Poznaj nową, progresywną metodę regeneracji zwrotnej opartej na działaniu pięciu preparatów, których moc drzemie w pięciu podstawowych naturalnych elementach. Dowiedz się, na czym polega jej skuteczność i jak stosować ją w praktyce, aby uzyskać najlepszy efekt.

Pięć podstawowych naturalnych elementów

Pod pojęciem pięciu podstawowych naturalnych elementów kryją się Metal, Drzewo, Woda, Ziemia i Ogień. Każdy z nich ma wpływ na pozostałe i odwrotnie. Obrazują one jedno z głównych praw wszechświata, mówiących o tym, że wszystko zależy od wszystkiego.

„Zasada ta dotyczy także organizmu człowieka, który stanowi integralną część wielkiego systemu, jaki tworzy Świat Przyrody. I tak – ciało nie istnieje w oderwaniu od umysłu i ducha, a tych ostatnich nie można rozpatrywać bez ciała. Jednym słowem organizm ludzki stanowi jedną, nierozłączną całość. Tylko taki sposób jego ujęcia gwarantuje osiągnięcie stanu równowagi, który jest tożsamy ze zdrowiem” – wyjaśnia nasz rozmówca z firmy Energy.

Co symbolizują poszczególne elementy?

Drzewo symbolizuje wzrost, budowę substancji i organy takie jak wątroba oraz pęcherzyk żółciowy.

Ogień reprezentuje ciepło, żar oraz serce i jelito cienkie.

Ziemia to przyjmowanie, ale i symbol elementu niszczącego. Odpowiadające jej organy to śledziona, trzustka i żołądek.

Metal oznacza twardość, ekspansywność i obronę, a także płuca oraz jelito grube.

Woda jest znakiem elementu płynnego, ruchomego, wykluczającego. Do organów, które symbolizuje, należą nerki i pęcherz moczowy.

Pięć podstawowych preparatów

Już tysiące lat temu wiedziano, że zdrowie absolutne nie istnieje i aby utrzymać organizm w dobrej, czyli optymalnej kondycji, należy wzmacniać jego osłabione układy. Mając to na uwadze i opierając się na pięciu podstawowych elementach oraz starożytnej filozofii chińskiej specjaliści z firmy Energy stworzyli serię naturalnych preparatów Pentagram w postaci koncentratów ziołowych, kremów i mydeł. Linia tych produktów wzięła swoją nazwę od Rozety Pentagramu, czyli schematu, który przedstawia wyżej wspomniane siły napędowe połączone ze sobą wzajemnie procesami tworzenia, destrukcji i panowania tak jak przeciwstawne i jednocześnie uzupełniające się energie jing i jang.

Jak to wygląda w praktyce?

Elementowi Drzewa odpowiadają koncentrat ziołowy Regalen oraz krem i mydło Protektin. Ogniowi odpowiednio Korolen i Ruticelit, Ziemi Gynex i Cytovital, Metalowi Vironal i Droserin, a Wodzie Renol oraz Artrin.

Stosowanie tych preparatów pomaga przywrócić harmonię, która przynosi równowagę i zdrowie. Ich precyzyjnie dobrane składniki działają bowiem tak, jak siły pierwotnych elementów. Obejmują pięć poziomów organizmu, które jednocześnie są stopniami do zdrowia. Przepływ ich naturalnej mocy zaś jest możliwy dzięki zjawisku bioinformacji i obecności podstawowych kanałów energetycznych, nazywanych inaczej meridianami.

Regeneracja w pentagramie, czyli najprostsza droga do równowagi

Preparaty Pentagram tworzą system regeneracji zwrotnej. Jego spektrum działania jest bardzo szerokie, co oznacza, że wzajemnie na siebie wpływając, regenerują wszystkie ważne obszary ludzkiego organizmu i – co istotne – każdy preparat działa na kilka poziomów jednocześnie.

Twórcy preparatów wchodzących w skład systemu regeneracji w pentagramie oprócz osiągnięć starożytnej medycyny chińskiej, korzystali także z najnowszych odkryć z zakresu takich dziedzin jak psychotronika, fitoterapia, homeopatia, krystaloterapia oraz z diagnostyki metodą biorezonansu. W produktach Pentagram w roli nośnika bioinformacji występują zaś wieloskładnikowe ekstrakty roślinne, których receptura została opracowana również w oparciu o nieustanne i naturalne dążenie do uzyskania stanu równowagi i harmonii w całym organizmie człowieka.

Na koniec warto dodać, że z produktów Pentagram można korzystać nie tylko wtedy, gdy już zmagamy się z problemami zdrowotnymi. Warto zadbać o siebie już teraz i zacząć stosować odpowiednie preparaty profilaktycznie, aby w pełni cieszyć się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *